تبلیغات
بچه های بسیج - ویترین مغازه های شهرمان خط مقدم جبهه غرب

بچه های بسیج
 
هرکس می خواهد ما را بشناسد داستان کربلا را بخواند... .

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ*** مقام معظم رهبری : بسیج یک اندیشه است، یک فکر است، یک منطق است*** مقام معظم رهبری : ما بسیج را از اوّل تا امروز در میدانِ عمل دیده‌ایم؛ در عرصه‌هاى مختلف امّا همه عمل*** مقام معظم رهبری : ما نمیخواهیم اعتماد آمریکا را جلب کنیم. ما اصلاً به اعتماد آمریکا هیچ احتیاجى نداریم. ما نیاز نداریم شما به ما اعتماد کنید؛ اعتماد شما به ما، هیچ اهمّیّتى براى ما ندارد. ما هم به شما اعتماد نداریم، مردمتان هم به شما اعتماد ندارند.
یترین مغازه های شهرمان خط مقدم جبهه غرب هستند اما ما خیلی ساده از کنار آن می گذریم و حتی به اثرات منفی و فاجعه ای که بعد از آن گریبان گیر ما و جامعه ما می شود فکر نمی کنیم و کسانی هم که باید جلوی این فاجعه را بگیرند یا خوابند یا خودشان را به خواب زده اند.

به گزارش ولایت به نقل از "سپاس"  به نقل ازجم خبر، ویترین مغازه های شهرمان خط مقدم جبهه غرب هستند اما ما خیلی ساده از کنار آن می گذریم و حتی به اثرات منفی و فاجعه ای که بعد از آن گریبان گیر ما و جامعه ما می شود فکر نمی کنیم و کسانی هم که باید جلوی این فاجعه را بگیرند یا خوابند یا خودشان را به خواب زده اند.

با گذشتن از خیابان‌هایی كه مغازه‌های بوتیك و فروش لباس در آنجا فعالیت دارند، متوجه كسی یا كسانی می‌شویم كه از پشت ویترین نگاهمان می‌كنند!!!! روی كه برمی‌گردانیم با مانكنی بی‌جان مواجه می‌شویم با لباس‌های رنگارنگ و مدل‌های ظاهری و پوششی عجیب و غریب و ژست‌های نابهنجار!
مانكن‌هایی با شباهت بسیار به برخی از شهروندان؛ برخی با لباس‌ها و آرایشی كوركننده كه در بازار رقابت، وسیله‌ای شده‌اند برای جذب هر چه بیشتر مشتریان و رهگذران كه با دیدن ویترین‌ها و مانكن‌ها به خریدن لباس تشویق می‌شوند. لباس‌هایی كه در تن ما آدم‌ها هم معقول و مطابق عرف نیستند ولی تا وقتی در تن مانكن‌ها هستند ظاهراً اشكالی بر آنها وارد نیست! مانكن‌هایی كه الگویی برای نوع پوشش ما هستند.
آری جبهه دشمن قسم خورده ما جای دوری نیست، همینجاست، پشت ویترین مغازه هایمان...
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه نهم بهمن 1392 توسط عرفان مرشدی
لوگوی دوستان
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
معببر سایبری فندرسک
 
 
  
لوگوی دوستانلوگوی دوستانلوگوی دوستان

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای بچه های بسیج محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.